Co mě zajímá

Harry Potter naposledy

25. srpna 2011 v 21:56 | M.

Už je dávno po premiéře, navíc si tento článek asi nikdo nepřečte, ale mám pocit, že bych tu měla napsat poslední názor na Harryho Pottera a Relikvie smrti.

Jak mělo skončit Stmívání

21. srpna 2010 v 21:32 | M.

Našla jsem odkaz ještě na jedno video s názvem: Jak mělo skončit Stmívání. Je bezkonkurenční.
Alice: Já bych měla jeden nápad. Proč ji prostě nenecháš stát se upírem?
Carlisle: Ano.
Edward: Co, fuj! Ne!
Bella: Pozdě. Už je ze mě upír... Jdem sežrat nějaký lidi!!! Wááu! :D :D
Pusťte si ho i s překladem ZDE.

Jinak jsem nadšená z vašich komentářů v Jednou a dost, už mám načrtlých dalších několik kapitol, takže se budu snažit zveřejnit minimálně jednu ještě do konce prázdnin. Taky budu  dělat porotce v literární soutěži u Tomisuse... můžete se přihlásit.


Zatmění - film

22. července 2010 v 19:08 | M.

Včera jsem byla na Zatmění. Pár dní před tím jsem narazila na pár názorů v novinách a na internetu. Podle MF DNES Twilight 3 Zatmění není filmařina. Souhlasíte, nebo ne??
Náhodou se mi pod ruky dostaly noviny, při jejichž listování jsem narazila na obrázek Belly a Edwarda (speciálně pro helix Belly a Pattinsona :P) na rozkvetlé louce. Nad článkem titulek hlásal: Upíří Zatmění potí dvě hodiny větu vět: Miluju ho, ale tebe víc!

jednouadost.blog.cz

Harry Potter and the Deathly hallows trailer

2. července 2010 v 13:02 | M.
Moc dobré video :). Jsem přesvědčená, že se jim film povedl, a to, že je rozdělený na dvě části mi ani nějak nevadí. Vzhledem k tomu, že by jeden film neobsáhl všechno, udělali tvůrci určitě dobře.
Myslím, že všechny postavy tu vypadají dobře. Líbí se mi Voldemort, Hermiona, Ron, Ginny, Hagrid, Belatrix, prostě všichni. Jen Harry v této roli vypadá trochu přerostle. Možná se mi to zdá. Stejně nejlepší byli v prvním díle ;). Scéna, kdy bojují ve vzduchu při přepravě Harryho z Kvikálkova je perfektní, i kletba nad Bradavicemi není špatná, rozdrcený hrad vypadá v celku opravdově. Nejvíc se těším na to, jak budou všichni tři pobývat v lese ve stanu, a ještě mám ráda tu pasáž u Malfoyových. Už aby to bylo v kině :).

AVATAR

3. února 2010 v 21:42 | Marťa
Rešisérem tohoto filmu je James Cameron. Právě jemu se v hlavě zrodil nápad přesahující hranice naší fantasie. Svůj nápad uchovával v hlavě několik let a zrealizovat se mu podařil až teď. Je těžko představitelné, kolik práce tvůrcům Avataru muselo dát, než film dokázali vytvořit. Jedná se o nejdražší film na světě, který je navíc přitažlivý 3D technologií.Nový měsíc - film

31. prosince 2009 v 22:34 | Marťa
Nakonec jsem šla do kina se ségrou. A to, že nás v celém sále bylo asi 6 mi vůbec nevadilo :D.


Stephenie Meyerová - Zatmění a Rozbřesk

13. listopadu 2009 v 21:06 | Marťa
Konečně jsem dočetla kompletně všechny knihy od Meyerové.

Zatmění bylo dobré. Vlkodlaci. Bella a Edward zase spolu. Upíři.
Líbí se mi části, kde se vyskytuje Jacob, aspoň v této knize. Líbí se mi vztah mezi ním a Edwardem. A samozřejmě vztah mezi Jacobem a Bellou.

2 videa New moon

1. listopadu 2009 v 17:27 | Marťa
Bohužel prázdniny utekly hrozně rychle a já jsem skoro nic nestihla :/. Vůbec nemám tušení, kdy se zase pořádně dostanu na blog, snad o víkendu :). Mám tu ještě dvě videa.


Kniha mého srdce..?

20. října 2009 v 17:00 | Marťa
Nedávno jsem objevila jeden článek na novinkách.cz, týká se knih, které byly vybrány v Česku za nejlepší.

Tváří v tvář

27. srpna 2009 v 22:18 | Marťa
Obvykle moc filmy nesleduju (hlavně v televizi moc ne), ale nějak jsem si náhodou našla čas a objevila docela dobrý film. Přestože nemám moc ráda akční filmy a střílečky, tak se mi to líbilo.

Stephenie Meyerová - knihy Stmívání a Nový měsíc

5. srpna 2009 v 2:44 | Marťa
Kdo by je neznal. :) V tomto článku bych chtěla porovnat tato dvě díla podle obsahu, čtivosti, poutavosti apod. a napsat vám, co si o nich celkově myslím. :)

Půlnoční slunce..

19. července 2009 v 15:34 | Marťa
aneb Stmívání z Edwardova pohledu!

Jsou to nějaké materiály Stephenie Meyerové, které jí byly prý ukradeny a zveřejněny, nejspíš to nedokončila. Nebo vlastně ani nevím, jak to přesně bylo. Ale tak jsem to slyšela.

Pro mě je to skoro novinka. Možná, že už to znáte, ale stejně tu dám odkaz. Sama jsem to ještě nečetla, takže jsem docela zvědavá :)

Číst první kapitolu můžete ZDE, ostatní jsou tady
Marťa

Trailer New Moon

4. června 2009 v 20:04 | Marťa
Achjo.. omlouvám se, že to tu zeje prázdnotou. Zase se o blog nestarám. Ale je tu pár věcí, které se za tu dlouhou dobu staly, tak aspoň vám je teď narychlo napíšu.
Takže za prvé, jak jsem tak dneska brouzdala po svých oblíbených stránkách, narazila jsem na článek od helix. Je tam trailer na New Moon. Jenže bohužel... jsem neodolala pokušení... a musela si to video sem dát taky (promiň helix, jsem hrozná) :D
Nezapomeňte si přečíst tu helixinu omáčku okolo :D :D. Mluví za vše ;). Tady


__flashReplacement__
↓↓↓

A...

Parodie ¨ Stmívání ¨

12. května 2009 v 15:50 | Marťa
Řeknu vám, co je nového.
Například, dneska jsme měli u nás závody (ve Zlíně).. byl to sice jen školní přebor, ale i tak jsem si udělala nový osobák ve skoku v dálce 468cm :D. A ani jsme se neučili. Minulý týden v pátek jsem byla v Olomouci (už zase) na Velké ceně a vyhrála s dobrým časem na šedesátku 7:94s. :)
No a ohledně povídek - někteří mi tu píšou, že chtějí pokračování co nejrychleji, takže se snažím si pospíšit, ale nějak mi to nejde. Nebo aspoň já mám takový pocit. Ale mám jednu dobrou zprávu - vymýšlím novou povídku na téma Harry Potter fan fiction, doufám, že z toho něco schopného vzejde :D.
Marťa

Kdo jste toto video neviděli, určitě se podívejte. Musím říct, že se mi to líbilo, i když na originál to nemá :). ↓__flashReplacement__

Zpátky

2. května 2009 v 20:06 | Marťa
Dneska jsem přijela ze soustředění (opět) v Olomouci. Byla jsem tam od středy do soboty s mojí tréninkovou skupinou. Zážitků je dost. Pocity.. smíšené :).
Jako vždycky díky těm pěti lidem, kteří napsali komentář k Útěku z vězení. Často přemýšlím, jestli má smysl pokračovat v této povídce a v Bráně. Přišla jsem už před tím na to (určitě i vy), že je to hrozná blbost bez děje, a k tomu šíleně napsaná. Ještě uvidím, jestli to smažu nebo ne. Ale popravdě ani se mi v tom nechce pokračovat. Hodně mě však potěšili dva noví čtenáři v Jednou a dost :)).
Ale teď bych tu dala jedno video, které jsem už celkem dávno objevila (spíš kámoška) na netu. Je to parodie na HP.. mě pobavila ;).

__flashReplacement__

Edward a Bella

18. března 2009 v 15:12 | Marťa

Stmívání zdá kde kdo, narážím na něj skoro všude. A nedivím se, protože je to prostě skvělé :)
Četla jsem zatím první díl, ale film zatím neviděla... ale už ho mám stažený ;)Hlášky, které nikdy nezazněly

8. března 2009 v 19:55 | Marťa
1)Lupin: "Já nechci do ZOO!"
Moody: "Neboj, ve dvou se to lépe táhne."

2)Draco: "Teda, Hermi, tobě to ale dneska sluší!"
Hermiona: (zamrká) "Vážně, Draco?"

3)Snape: "Hm. Sláva zřejmě není všechno, že?"
Harry: "Vidím, že Hermiona to ví, tak proč se nezeptáte jí?"
Snape: "Dobrá. Hermiono?"

4)Snape: "Kde máte domácí úkol, Pottere?"
Harry: "Sirius Black mi ho sežral."

5)McGonagallová: "Nevíte, co bude k obědu?"
Snape: "Nejspíš kitekat."

Severus Snape

28. ledna 2009 v 15:50 | Marťa
Několik skvělých obrázků učitele Lektvarů (Snapea) z Harryho Pottera... ten poslední nemá chybu xD
 
 

Reklama