Červenec 2010

Zatmění - film

22. července 2010 v 19:08 | M. |  Co mě zajímá

Včera jsem byla na Zatmění. Pár dní před tím jsem narazila na pár názorů v novinách a na internetu. Podle MF DNES Twilight 3 Zatmění není filmařina. Souhlasíte, nebo ne??
Náhodou se mi pod ruky dostaly noviny, při jejichž listování jsem narazila na obrázek Belly a Edwarda (speciálně pro helix Belly a Pattinsona :P) na rozkvetlé louce. Nad článkem titulek hlásal: Upíří Zatmění potí dvě hodiny větu vět: Miluju ho, ale tebe víc!

jednouadost.blog.cz

Hlášení v průběhu prázdnin

10. července 2010 v 0:12 | M. |  Já a moje nálady, pocity, dojmy...
Vždycky když narazím na další děsný blog např. nějaké dvanáctileté slečinky, trochu mě to demotivuje v tom, co si tady sama buduju. Jediná omluva jejich počínání je ta, že jsem před pár lety byla podobná, i když zas ne v takové míře. Někdy si říkám, že by ty jejich blogy měli zakázat. Díky bohu, že už je to za mnou. Prr. Mám ale takové štěstí, že mi tu žádná z nich nepíše reklamy! Nevím, jestli je to díky tomu, že můj blog oplývá maličko "inteligentnějším dojmem" v porovnání s nimi, nebo protože mám tak malou návštěvnost, že tu skoro nikdo nechodí.
Víte co? Mě to vlastně ani nevadí. Jsem ráda, že mě čte někdo z radosti a ne z povinnosti. Že komentuje, protože se chce podělit o svůj názor a opravdu k tomu má co říct. To má smysl.31.Kapitola → Jednou a dost

6. července 2010 v 13:22 | M. |  Jednou a dost
Pročítala jsem si poslední důležité kapitoly Jednou a dost, abych si připomněla podstatné události. Napadá mě, že některé pasáže jsou dost přehnané a připadám si trochu divně, když si je teď po dlouhé době čtu. Abyste se k nim nemuseli vracet (což by stejně nikdo neudělali), shrnu vám některé body.

Jeden z důležitých momentů Tánina života byl ten, kdy se do jejího života znovu vrátil Šimon; druhák, který má schopnost přeměňovat se v pavouka. Pro ni je to šok, ale zároveň jediná náplast na srdce zaplavené strachem a nejistotou z toho, že se z ní má stát upírka. To ještě umocní zmizení nejlepší přítelkyně Karin, jež po sobě zanechává jen Leilu se svým neúčinným varováním. Pak ale následují chvíle strávené se Šimonem, návštěva jeho domu, seznámení se s Krystal, bruslení na jezeře, Tánino podivné setkání s Markem i záhada s prstenem, kdy se Táňa neubrání tušení, že právě to je příčinou zmizení Karin. Přesto se Táňa zdá být díky Šimonovi opět šťastnější a vrací se jí chuť do života.
Co se však stane po plese? Obrátí se její život naruby, nebo oba vše spolu ustojí?

Nevím, jestli někoho touhle kapitolou nadchnu, ale snažila jsem se. Promiňte mi chyby.


Harry Potter and the Deathly hallows trailer

2. července 2010 v 13:02 | M. |  Co mě zajímá
Moc dobré video :). Jsem přesvědčená, že se jim film povedl, a to, že je rozdělený na dvě části mi ani nějak nevadí. Vzhledem k tomu, že by jeden film neobsáhl všechno, udělali tvůrci určitě dobře.
Myslím, že všechny postavy tu vypadají dobře. Líbí se mi Voldemort, Hermiona, Ron, Ginny, Hagrid, Belatrix, prostě všichni. Jen Harry v této roli vypadá trochu přerostle. Možná se mi to zdá. Stejně nejlepší byli v prvním díle ;). Scéna, kdy bojují ve vzduchu při přepravě Harryho z Kvikálkova je perfektní, i kletba nad Bradavicemi není špatná, rozdrcený hrad vypadá v celku opravdově. Nejvíc se těším na to, jak budou všichni tři pobývat v lese ve stanu, a ještě mám ráda tu pasáž u Malfoyových. Už aby to bylo v kině :).