Pojmenovala jsem jednotlivé kapitoly

3. října 2009 v 18:18 | Marťa |  Vše kolem blogu

Mám po dlouhé době volný víkend :), tak jsem čas využila k tomu, abych se podívala a znova si pročetla Jednou a dost.

Když vezmu v potaz, že tohle "dílko" jsem začala psát někdy před rokem, tak to nebylo zas tak hrozné počtení, mohlo by být určitě i horší :D, ale nejsem minimálně s prvními deseti kapitolami spokojená (co už). Začátek mi připadá nezajímavý, krátký, skáču tam od jednoho k druhému (ale to vlastně pořád) a je tam plno chyb. Doufám, že se to nikdo nerozhodnete číst :D. I když.. celá ta povídka mi připadá taková pofidérní :(.. Asi je to tím, že se pořád mění můj styl psaní. Nejradši bych to celé smazala.
Aspoň jsem teda kapitoly malinko poopravila, každá kapitola už dostala svůj název. Trošku jsem to tím oživila a děj se možná tolik nebude splétat dohromady.
Ale - ikdyž jsou starší díly příšerně napsané, na ty další nové se těším. Už jsem vám myslím říkala, že mám napsanou i kapitolu s lovem?

(Doufám, že jsem Jednou a dost až moc nezkritizovala :/, snad mi ještě nějací čtenáři zůstanou :).. těm děkuju. Pokusím se brzo napsat novou kapitolu.)

Tady jsou všechny kapitoly:

Prolog - Nový začátek
1. Záhadné zrcadlo
2. První den
3. Úžas
4. Seznámení
5. Prvačky se rozkoukávají
6. Pavouk.. co je něm tak zvláštního?
7. Záhada vyřešena. Nebo ne?
8. S vámi bych seděla radši - to je jasné
9. Fóbie z výtahů
10. Záblesk a šok
11. Je to pouhý sen..?
12. Přemýšlení o skutečnostech
13. Omyl
14. Špatná nálada
15. Pozvání
16. Pochyby
17. Zhoubný nádor
18. Zvraty
19. Blouznění
20. Kdy už to skončí?!
21. Já žízeň nemám
22. Skrytý význam
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 helix helix | E-mail | Web | 26. října 2009 v 19:08 | Reagovat

Je to asi půl roku, co i já opavduju své povídky. Pojmenovat kapitoly je opravdu chytré - taky je pojmenovávám, ale jde mi to opravdu pomalu. Jednou jsem si prostě pročítala své staré povídky a docela jsem zírala, kolik je tam chyb. Tak jsem začala opravovat, a rozepsané povídky jsem opravila jako první. Mě zase nebude vadit, když si někdo začne číst La vie nebo Do nebe se nehodím - to není tak strašné. Ale jestli si někdo přečte mé první povídky (v rozcestníku jsou seřazené podle toho, kdy jsem je napsala), tak se bude asi dobře řezat smíchy. :) Ale ty píšeš báječně, a píšeš čím dál tím líp. A nikdy nemám pocit, že bych se měla přihlouple usmívat - ty jsi i na začátku psala opravdu dobře. Chtěla bych umět psát jako ty :) U mě je to asi zase tak, že píšu čím dál hůř :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama