Mám se fajn

8. září 2009 v 19:11 | Marťa |  Já a moje nálady, pocity, dojmy...
Mám za sebou dá se říct teprve dva dny školy, protože minulý týden byla třída na seznamováku. Já jsem jet nemohla.

Zatím je to v pohodě co se týče školy - třída zatím vypadá normálně :), ale ještě skoro nikoho neznám. Jen Terku, se kterou sedím. Je taky atletka :).
Učení teprve rozjíždíme, je to sice hodně vyřizování, kupování sešitů a tak, ale zas tak moc toho neděláme.
Už se vidím za měsíc, jak budu psát opak :D. No, trošku se bojím španělštiny, dostali jsme strašně protivnou učitelku, která si pořád do někoho rýpe :/. A učitel z geologie, ten už dneska - hned na první hodině - zkoušel (samozřejmě ne na známky, ale i tak).
Zítra ráno máme regenaraci - plavání. Moc se netěším.

Jo, v neděli jsem byla na závodech na Slovensku (v Dubnici n. V.). A nebyly to obyčejné závody, ale rovnou světové, v docela našlapaném obsazení. Jména těch atletů psát nebudu, protože je asi stejně nebudete znát.
Trenér mě trochu postaršil, takže jsem běžela za ženy. Samozřejmě, původně jsem měla být v předprogramu, ale nakonec mě strčili do hlavního programu! Byla jsem v televizi :D. No, a nakonec jsem doběhla ve stejném čase jako jedna holka v naší skupině (a nebyla jsem poslední :)). Dokonce jsme měli VIP vstupenky a mohli chodit na VIP tribunu i na raut, kde jsme potkali Rogerse (jeden sprinter) a udělali si s ním fotku :)). A pak jsme další několik hodin lítali okolo stadionu a sháněli atlety na vyfocení. Máme fakt hodně dobrých fotek :).

Jinak ohledně povídek jsem na tom ještě docela dobře, tento týden budu mít relativně čas. V sobotu mě čeká Mistrovství republiky, takže se tu neukážu. Tak, to je asi všechno, teď mi napište vy, jak se máte a co škola.

PS: Děkuji vám, kteří jste okomentovali povídku Jednou a dost, moc si toho cením. Nevím sice, kolik z vás ji doopravdy četlo, ale snad aspoň někdo. Díky :)

Marťa
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Denaille Denaille | Web | 9. září 2009 v 17:08 | Reagovat

:D Já měla před prvákem všechny učebnice koupený. :D Můj vzorný tatínek to musel mít všechno zařízený. Pak se zjistilo, že jsme si mohli učebnice odkoupit od druháků za celkem slušné ceny. :D A teď nic z toho neprodám, protože prváci se učí už podle jiného učebniho plánu a mají i jiné učebnice a ty které by chtěli budu ještě potřebovat nebo si je nechávám k maturitě. :D Sranda.
Zatím to vypadá dobře, ještě nikdo nezkouší, ale už se plánují nějaké testy. :D Ségra už stihla dostat pětku, takže doufám, že mě nečeká stejný osud. :D

2 Nakira - Sbénko Nakira - Sbénko | Web | 11. září 2009 v 15:55 | Reagovat

Já nahodou čtu tvojí povídku!! :-) Budu ti držet v sobotu palce, ale jen na nohou, protože budu psát hafec úkolů. Vůbec si nelam hlavu z toho, že se na vás všichni vrhli, u nás je to stejný a příští rok to bude ještě horší :-) Jinak škola je docela fajn, učetele jsem zkrotila stejně jako učivo (tuhle větu neber vážně, brzy ti napíšu opak :D) Psali jsem už pár diktátů a test z fyziky (blééééééé nesnáším ji :-()Jinak se moc těším na další kapitolky k povídkám :D To by bylo asi vše. Až budeš mít čas můžeš zase skočit ke mě na blog. Zatím se měj a přeji příjemný školní rok :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama