Září 2009

7.kapitola → Pomsta je sladká...

22. září 2009 v 17:05 | Marťa |  Pomsta je sladká...
Hrozně moc se vám omlouvám. Vím že to tu zanedbávám, neozývám se, nepíšu, nic. Ale za tu dobu se stalo tolik věcí.. nevím, jestli dobrých nebo špatných. Spíš od každého trochu. :)
Ale.. jsem ráda, že tu ještě vůbec někdo chodí. Nedivila bych se ani moc, kdyby bylo na počítadle číslo 0. Proto jsem kvůli vám dokončila sedmou kapitolu k Pomstě a rozhodla se ji zveřejnit. Doporučuju přečíst šestou kapitolu, která na tuto dost navazuje.

Věnováno Kytty, Miselle, Pistynce i všem ostatním :)


Mám se fajn

8. září 2009 v 19:11 | Marťa |  Já a moje nálady, pocity, dojmy...
Mám za sebou dá se říct teprve dva dny školy, protože minulý týden byla třída na seznamováku. Já jsem jet nemohla.

22.Kapitola → Jednou a dost

3. září 2009 v 18:40 | Marťa |  Jednou a dost
Je tu září a nová kapitola. Doufám, že mě odměníte nějakými komentáři, protože jsem na ní hodně dlouho pracovala. Už se schyluje do tužšího děje, ale nic nečekejte, je to jen takové nárazové.
Kapitolu chci věnovat Miselle a Denaille :).


SKRYTÝ VÝZNAM

Tělocvik mi nedokázal vyvětrat hlavu, a stejně jsem běhala po hřišti jako poleno. Jediná vrozenost, která ze mě ještě dělala člověka. Co na tom sejde, že neumím běhat, když mi za chvíli narostou špičáky?
O krátkých přestávkách, kdy se družstva na hřišti vyměňovala a já si šla zrovna sednout na střídačku, jsem poprvé očima vyhledala Karin. Už zase se bavila s Markem. Jindy by mě to nerozhodilo, ale už dlouho mi vrtalo hlavou, o čem se baví, a co měl znamenat jejich rozhovor na schodišti. Nepochybovala jsem ovšem, že si povídali o mně. To bylo víc než jasné.