Květen 2009

5.kapitola → Pomsta je sladká...

26. května 2009 v 17:20 | Marťa |  Pomsta je sladká...
Tak nějak jsem si všechny údaje dala dohromady a doufám že se mi to bezchybně podařilo sepsat. Kdyby něco nezapadalo do sebe, tak mě prosím upozorněte. :)
Snažila jsem se, tak prosím co nejvíc komentářů! Pokud jsou tady nějací noví návštěvníci (možná), tak si přečtěte předchozí kapitoly. Jinak mám nové SB Aničku.

PS: V neděli jsem zrušila svůj starý blog. Možná byste si to nemysleli, ale je to zvláštní pocit. Než ten svůj budete mít někdy v plánu smazat, tak si to dobře promyslete.
Marťa

Nový design

23. května 2009 v 16:28 | Marťa |  Vše kolem blogu
Tak jak jste si mohli všimnout (pokud tu nejste poprvé), kompletně jsem pozměnila vzhled blogu.
Hledala jsem na blozích různé layouty a nakonec narazila na tento. Chtěla jsem něco fantasy a tohle řekla bych na nějaký ten měsíc postačí :). Layout vyrobila Shira, takže jí děkuju. A taky díky Estel, která vyrobila předchozí (ten byl super).
Pro příště bych chtěla něco fialového (poslední dobou jsem nějak na tu barvu vysazená :P). Možná se mi podaří něco vlastnoručně stvořit, ale pochybuju. No a...

Exkurze Osvětim

16. května 2009 v 16:59 Já a moje nálady, pocity, dojmy...
Minulý čtvrtek jsme jeli s dějepisem do Osvětimi, navštívit tehdejší polský koncentrační tábor. Když to vezmu kolem a kolem, moc tam toho k vidění není. Jde o to si to představit. Rozhodně se nedá říct, že to tam je hezké a příjemné. Ale aspoň jsem si uvědomila pár věcí. Co si budu pamatovat je ta velká spousta oblečení, kufrů, protéz, halda vlasů (5 tun) a plynová komora.

A teď nějaké podrobnosti:

Parodie ¨ Stmívání ¨

12. května 2009 v 15:50 | Marťa |  Co mě zajímá
Řeknu vám, co je nového.
Například, dneska jsme měli u nás závody (ve Zlíně).. byl to sice jen školní přebor, ale i tak jsem si udělala nový osobák ve skoku v dálce 468cm :D. A ani jsme se neučili. Minulý týden v pátek jsem byla v Olomouci (už zase) na Velké ceně a vyhrála s dobrým časem na šedesátku 7:94s. :)
No a ohledně povídek - někteří mi tu píšou, že chtějí pokračování co nejrychleji, takže se snažím si pospíšit, ale nějak mi to nejde. Nebo aspoň já mám takový pocit. Ale mám jednu dobrou zprávu - vymýšlím novou povídku na téma Harry Potter fan fiction, doufám, že z toho něco schopného vzejde :D.
Marťa

Kdo jste toto video neviděli, určitě se podívejte. Musím říct, že se mi to líbilo, i když na originál to nemá :). ↓__flashReplacement__


Zpátky

2. května 2009 v 20:06 | Marťa |  Co mě zajímá
Dneska jsem přijela ze soustředění (opět) v Olomouci. Byla jsem tam od středy do soboty s mojí tréninkovou skupinou. Zážitků je dost. Pocity.. smíšené :).
Jako vždycky díky těm pěti lidem, kteří napsali komentář k Útěku z vězení. Často přemýšlím, jestli má smysl pokračovat v této povídce a v Bráně. Přišla jsem už před tím na to (určitě i vy), že je to hrozná blbost bez děje, a k tomu šíleně napsaná. Ještě uvidím, jestli to smažu nebo ne. Ale popravdě ani se mi v tom nechce pokračovat. Hodně mě však potěšili dva noví čtenáři v Jednou a dost :)).
Ale teď bych tu dala jedno video, které jsem už celkem dávno objevila (spíš kámoška) na netu. Je to parodie na HP.. mě pobavila ;).

__flashReplacement__